Toshiba Notebook Fan

0322 214 04 02
Toshiba Notebook Fan

Adana Toshiba Notebook Fan

Laptop ve Bilgisayar Fan Çeşitleri

Soğutucu Fan değişimleri servisimide yapılmaktadır.

Zamanınızın ve bilgisayarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz… Bu yüzden teknik servisimizde Laptop, Notebook ve Bilgisayarlarda arızalanan veya belli periyotlarda değişen parçaları sürekli stoklarımızda tutarak haftalarca bekleme sürecini ortadan kaldırıyoruz.

Ardığınız Tüm marka ve modellerin Fan grupları sürekli stoklarımda bulunmaktadır.

Bunların başlıca larını sıralayacak olursak1 – Aşırı ısınma2 – Aşırı fan sesi veya gürültü3 – Açıldıktan sonra birden kapanması4 – Kilitlenmesi ve kapanmaması5 – Ekranda görüntünün olmaması

ve daha da sayabiliriz bundan dolayı bu sorunları yaşamamak için bilgisayarınız bakımlarını düzenli olarak yaptırınız aksi durumda Faturası çok daha yüksek olacaktır.

Ankara Notebook Teknik servisimizde Asus Acer Compaq Datron Dell Fujitsu Siemens Hp IBM Nec Packard Bell Samsung Sony vaio Toshiba Arçelik Beko Keysmart Lenovo Byron Benq MSI Casper LG Exper Vestel markalarının Orjinal Fan, Soğutucu fan grupları bulunmaktadır ve hemen takılmaktadır.

Servisimizde Notebook ve Laptop ların Orjinal Fanları sürekli stoklarımızda bulunur.

Notebook & Laptop ve Bilgisayar’ların fan temizliği ve bakımı çok önemlidir, bilgisayarınızdaki fanı elektrik süpürgesine benzetebiliriz sürekli dışarıdan soğuk hava çekiyor ve içerisindeki sıcak havayı dışarı atıyor, bu döngü bilgisayarın sürekli soğuk kalmasını sağladığı gibi bilgisayarın daha performanslı çalışması anlamına gelmektedir, zaman içerisinde dışarıdan sürekli olarak toslu havayı çekerek cihaz içindeki ızgaralın önleri kapanmaktadır bu duruma gelmiş olan fan grubu Laptop içindeki ısınmış olan havayı dışarı atamaz kendini soğutamadığı gibi iyice ısınmasına neden olur, bu durumda Laptop, Notebook ve Bilgisayarlarımızda birçok sorunlar oluşmaktadır.

Belirtileri; Bir kaçını sıralayacak olursak kendi kendine kapanması, açılırken kapanması, sürekli reset atması, Ekranda görüntünün olmaması, bilgisayarın içinden bu zamana kadar olmayan seslerin gelmesi gibi sorunlar oluşmaktadır, Bu duruma gelmiş olan bil bilgisayar ana kartı, Ekran kartı ve fan grubuarızaya geçirebilir hatta yakabilir. Bu tur sorunlar Bilgisayar servisimizde kısa sürelerde halledilmektedir.

Tüm markalarının Orjinal Fan grupları   Bu durumda yapılması gereken kullanma şartlarına göre bilgisayarımızın bakımlarını belli periyotlarda yaptırmamız gereklidir bu bakımlar notebook ve laptoplarımızı yıllarca kullanmamız anlamına gelmektedir.

Kullanmakta olduğunuz Notebook, Laptop veya PC bilgisayarlarınızın fan grubu mukayese edecek olursak insanın kalbiyle eş değerdedir. Fan grubundaki bir arıza tahmin edeceğinizden çok daha fazla sorunlara sebep olmaktadır.