Toshiba Notebook Ekran Kartı

0322 214 04 02

Toshiba netbook modellerinde oluşan ekran kararması, görüntü alınamaması, ekran kartı arızaları ve vga ekran chip değişim işlemleri teknik servisimizde uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

LAPTOP EKRAN KARTI

Teknik Servisimizde Notebook ve Laptop lar için Orjinal Ekran kartları bulunmaktadır. İstenirse tamiride yapılmaktadır.

Notebook ve Laptoplar çok yorduğumuzdan aşırı ısınmasına sebep olduğumuzdan yüksek grafik gerektiren oyun ve programları çalıştırdığımızdan maalesef ekran kartları arızalanmaktadır.

Bilgisayarlarımızın kapasitelerini bilmemiz gerekmektedir notebook ve laptoplar oyun bilgisayarları değildir kapasiteli oyunlar grafik kartını yani ekran kartını aşırı yormakta ve ısınmasına neden olmaktadır buna fasla dayanamayan ekran kartımız arızalanmaktadır.

– Toshiba netbook ekran kartı tamiri

– Toshiba netbook vga chip değişimi

– Toshiba mini laptop vga chip tamiri

– Toshiba netbook ekran kararması sorunu

– Toshiba netbook  ekran çipi tamiri

Notebooklarda harici ve dahili ekran kartları kullanılmıştır Harhttps://adanaasusservisi.net/toshiba-notebook-ekran-karti/ici olan ekran kartlarının değişimi yapılmaktadır veya arızalana Ekran Chipi değiştirilerek tamiri yapılmaktadır. Ama dahili olan ekran kartlarının değişimi olmamaktadır çünkü sökülebilecek durumda olamadığından ekran kartında kullanılan tüm parçalar anakart üzerindedir bu durumda ekran kartının yani Anakartın tamirini yapmaktayız. bu durumda ekran grafik chip inin değişimi yapılarak sorun giderilmektedir. Chip değişimi çok fasla ustalık ve donanımlı bir servis isteyen iştir Ankara’da chip değişimi yapan cihazlara sahip iki üç firmadan biriyiz.

Anakart ve Ekran kartı Chip değişimleri garantili olarak yapılmaktadır.Bu durumda yapmamız gerekenlerNotebook ve ya Laptoplarımızı sistem özelliklerini iyi bilmek.Buna uygun Oyun veya programları kullanmakAlt ve yan hava alma ızgaralarını kapatmamak.Bulunduğumuz mekanın temizlik yani toz durumuna göre 6 ay ile 9 ay narası bakımını yaptırmak.Yanlış Driver ları kurmamak.