Toshiba Notebook Anakart

0322 214 04 02

Notebook anakart tamiri firmamızın en iyi hizmetlerinden biridir. Anakart; bilgisayarın bütün parçalarını üzerinde taşıdığı için bu adı almıştır. Bilgisayar da oluşan arızalar genelde anakarttan kaynaklanmaktadır. Geçmişte anakart tamiri yapılmaz, değiştirme yoluna gidilirdi. Notebook anakart tamirinde sizlere bu konuda da yardımcı olmaktayız. Anakart üzerinde bulunan işlemci, radyo kartı, tv kartı, ses kartı, ram, ekran kartı gibi barçalar bulunmaktadır. Ayrıca klavye, sabit disk, paralel port denetçileri, chipsetler bulunmaktadır. Notebook anakart tamiri firması olarak oluşabilecek arızalara da garantili hizmet vermekteyiz. Bu arızalardan bazılar besleme devresinde çıkan arızalar, darbe veya düşme sonucu oluşan arızalar, şarj devresinde oluşan arızalar, soketlerde oluşan arızalardır. Yılların tecrübesi ile hizmet veren notebook anakart tamiri firmamız bilgisayarınızın tüm arızalarında sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bilgisayarınız açıkken kilitleniyor ise, ses kartından ses alamıyorsanız, garip sesler geliyor ise, ekranda görüntü yoksa ve bilgisayarınız kendi kendine açılıyor ise mutlaka anakartta bir arıza var demektir. Bu durumda kesinlikle karıştırmayın ve kimsenin karıştırmasına da izin vermeyin. Bilmeden daha büyük arızalara geri dönüşü olmayan hatalar yol açabilirsiniz. Bu durumda yapılacak en doğru hareket notebook anakart tamiri olmalıdır. Firmamız uzman teknisyenlerle çalışan her türlü belge, diploma ve ruhsata sahip en güvenilir firmalardan biridir. Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin en başında gelmektedir. Bilgisayarınızın her arızasında aramanız gereken notebook anakart tamiri olmalıdır.

Bilgisayar kullanıcılarının en çok korktuğu şeylerden biri de anakartta meydana gelebilecek bir sorundur. Anakart bozulduğunda en belirgin göstergesi, bilgisayarın açılmamasıdır. Bilgisayar açılmıyor ise bunun nedeni işletim sistemi hatalarından olabileceği gibi fiziksel bir sorun kaynaklı da olabilir. Bilgisayar ekranınızda görüntü yoksa, bizi ziyaret etmenizin zamanı gelmiş demektir. Bilgisayar sektöründe uzun senelerdir kaliteli ve güvenli hizmet veren firmamız, anakart tamiri ile de müşterilerini memnun ediyor.

Bilgisayar bileşenlerinin tamamını üstünde barındıran ve bunlar arasındaki bağı sağlayan anakartlar, gerek masaüstü ve gerekse dizüstü bilgisayarların en önemli parçasıdır. Anakartların arızası ise kullanıcılar için tam bir kabustur. Arızalandığı ve onarılmadığı zamanlarda anakartı değiştirmek isterseniz bazen nerdeyse tüm sistemi değiştirmeniz gerekebilir. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların anakart tamiri konusunda Adana gibi bir metropol şehirde, son derece güvenilir bir firma var

Anakart, bilgisayar ilk açıldığında çalışan yazılım olan BIOS ‘u (Basic Input/Output System) barındırıyor. İşlemci, RAM, sabit sürücü ve ekran kartı gibi diğer parçalar da doğrudan üzerine takılıyor. PC’deki en karmaşık bileşen de doğal olarak anakart. Aynı zamanda pek çok sorun anakart üzerindeki bir arızadan kaynaklanabiliyor. Bilgisayarınızda darbe, düşürme, tornavida kaydırıp anakart üzerindeki yolları koparma gibi fiziksel hasarların yanı sıra, overclock yaparak, anakartı yakma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.