Telefon Camı Değiştirme

Telefon Camı Değişimi


Telefon Camı Değişimi :0322 214 04 02 – 0539 392 93 01

Telefon camları günümüzde en az ekranlar kadar önem kazanmış durumda. Corning gibi markalar sırf bu iş için geliştirdikleri Gorilla Glass benzeri çözümleri her yıl güncelleyerek piyasaya sunmaya devam ediyorlar.

Telefon Ekran Tamir

Telefon ekran fiyatları diğer onarım işlemlerinde olduğu gibi marka ve modele göre belirgin oranda değişmektedir. Siz de telefon kırık ekran tamiri fiyatı nedir öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Hazırladığımız özel fiyat tablosunda çok sayıda model yer almaktadır. Aradığınız modelin adını arama kutusuna yazarak kolayca bulabilirsiniz.

Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyatı

Telefon ekran değişimi kimi zaman telefon dokunmatik ekran tamiri ile karıştırılmaktadır. Her ne kadar LCD ekranlarla sayısallaştırıcı dediğimiz dokunmatik ekranlar birbirlerine kaynaşık şekilde gelseler de, bunlar eğer gerekliyse ayrılarak tamir edilebilmektedir. Tüm tamir fiyatlarına buradaki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

TELEFON CAMI DEĞİŞTİRME ADANA DA UZMAN KADROMUZ İLE MARKA MODEL FARK ETMEKSİZİN TÜM TELEFONLARINIZIN DOKUNMATİK ÜST CAMLARINI DEĞİŞİMİ YAPMAKTAYIZ ADANA TELEFON CAMI DEĞİŞME FİRMASI OLARAK SİZLERE GARANTİLİ HİZMET SUNMAKTAYIZ.

Telefon Camı Değiştirme:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01