SONY LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ

SONY LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01

OCA sistemini Türkiye’de ilk uygulayan ve tüm fabrikasyon makineleri bünyesinde bulunduran Adana Sony Servisi bu alanda en güvenilir , en kaliteli, en uygun ve garantili Cep telefonu ve Tablet Ekran Camı değiştirme Merkezi‘dir.

Adana Sony Servisi Teknolojiyi uzak doğuda takip eden sürekli uluslar arası eğitimlerde personel geliştiren Türkiyede’ki en büyük ARGE’ye sahip Profesyonel Teknik Servistir.

Gönderdiğiniz ve ya servise, mağazaya bıraktığınız cihazları online olarak  takip edebilir. Anlık durumdan haberdar olabilir, SMS ve Mail ile bilgilendirilirsiniz.

Tarafımıza sıkça iletilen sorulardan birisi olan Sony marka cep telefonlarının ekran değişim ücretlerini sizler için bir araya getirdik. Sony ekran değişimi sizlerden aldığımız bu sorulara bir yanıt olacağı düşüncesindeyiz. Akıllı telefon kullanıcılarının karşılaşabileceği en büyük problemlerin başında ekran kırılmaları gelmektedir. Cep telefonlarının en hassas bölgesi olan ekranları, cam yapıları sebebiyle darbelere karşı yüksek bir koruma sağlanamamaktadır.

Sony cep telefonunuz almış olduğu baskılar sonucunda ekranı kırılabildiği gibi bu durum kullanımınızı olumsuz etkileyecek hatta telefonu kullanılamaz hale getirecektir. Yaz dönemlerinde telefonunuzun fazla ısınması veya bataryasının şişmesi sonucunda ekranınıza çok ufak bir darbe dahi gelse çatlamalar ve kırılmaya yol açabilmektedir.

Liste içinde SONY, Xperia Serisi için ekran değişimi fiyatları belirtilmiştir, aşağıdaki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Örnek: Xperia XZ2 , Xperia™ XZ1 , Xperia™ XZ Premium , Xperia XA2 , Xperia XA2 Ultra , Xperia L2 , Xperia™ XA1 Plus , Xperia™ XA1 , Xperia™ XA1 Ultra , Xperia™ L1 , Xperia™ XZ , Xperia™ X Compact , Xperia™ E5 , Xperia™ XA Ultra , Xperia™ XA , Xperia™ X , Xperia™ C4 , Xperia™ Z3+ Ekran Değişimi gibi

SONY LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01