Sony Laptop Notebook Tamiri

Sony Laptop Notebook Tamiri

Adana Sony Notebook servisi olarak teknik servisimize gelen tüm garantisi bitmiş ve garanti dışı kalmış ürünlere teknik destek vermekteyiz. Adana Çukurova da bulunan teknik servisimiz de Sony marka laptopların tüm modellerine teknik destek verilmektedir. Sony marka cihazların tüm arızalarını konusunda uzman personelimiz tarafından ücretsiz arıza tespiti yapılarak kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız. Teknik Servisimizde Ücretsiz Arıza Tespiti yapılmaktadır. 

Adana Sony Teknik Servisi olarak tüm Sony modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Adana Sony Servisi Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Sony Laptop Ekran Değişimi ( 1 Saat’te Teslim ve 1 Yıl Garantili )

Sony marka laptop ürünlerinde farklı boyutlarda (inç) ekran vardır. Tam modeli ve ekran pin sayısını bildirerek fiyat alabilirsiniz. Bu bilgilere ulaşamıyorsanız eğer cihazınızı teknik servisimize getirerek konusunda uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz. Teknik servisimize gelen ekranı kırıl ürünleri dikkatli şekilde sökerek arızalı parçanın özelliklerine bakarak yeni lcd panel fiyatını veriyoruz. Onay verilen Lcd Paneli ortalama 1 Saat içerisinde değişim yaparak teslim ediyoruz.

Sony Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Sony Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi4

Sony Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları

Sony marka laptopların bazı modellerinde sıklıkla görülen menteşe kırılma sorunu vardır. Menteşeler kullanıcı hatasından kaynaklı kırılmaktadır. Kırılan menteşeler menteşe yuvalarına çoğu zaman hasar verir bu tür sorunlarda öncelikle kasanın tamir edilmesi gerekir sonrasında menteşe takılır.

Sony Laptop İnverter Tamiri

Sony Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Sony marka ürünlerde bataryaları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu marka sağlam bataryalar üretmektedir fakat bazı modellerinde bu geçerli değildir ve kullanıcılar batarya sorunu ile karşılaşırlar teknik servisimizde bu sorunu sizlere kısa sürede çözerek orijinal yada A kalite muadil batarya temin edilmektedir.

Sony Laptop Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)

Sony notebook cihaların Klavyeleri genel olarak uzun ömürlüdür. Bu tür cihazlarda genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı sıvı teması yada tuşların yerinden sökülerek açılan arızalar sıklıkla görülmektedir. Teknik servisimizde sony notebook cihazlarının tüm modellerin klavyeleri mevcuttur 1 saat içerisinde değişim yapılmaktadır.

Sony Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Bu tür cihazlarda adaptör arızalı yüksek voltaj kaynaklı sorunlardan dolayı yaşanmaktadır. Eğer adaptör’ünüz  orijinal ise tamir ediyoruz orjinal ürünler her zaman daha uzun ömürlü oluyorlar. Muadil adaptör’lerde ise tamir etmek yerine A kalite muadil adaptör önerisinde bulunuyoruz.

Sony Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Sony Notebook cihazların kullanıcı hatasından kaynaklı Şarj Soketi kırılması ve Arızalanması sıklıkla görülmektedir. Bu tür sorunları konusunda uzman personellerimiz tarafından arızalı parça özenle yerinden sökülerek çalışır durumda olan sıfır parçayı takıyoruz ve tüm soket ölçümleri yaparak kullanıcıya teslim ediyoruz.

Hdd Değişimi Ssd Disk Upgrade İşlemleri

Sony Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz