LG LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ

LG LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ :0322 456 12 81 – 0539 392 93 01

OCA sistemini Türkiye’de ilk uygulayan ve tüm fabrikasyon makineleri bünyesinde bulunduran Tamir Dünyası bu alanda en güvenilir , en kaliteli, en uygun ve garantili Cep telefonu ve Tablet Ekran Camı değiştirme Merkezi‘dir.

Tamir Dünyası Teknolojiyi uzak doğuda takip eden sürekli uluslar arası eğitimlerde personel geliştiren Türkiyede’ki en büyük ARGE’ye sahip Profesyonel Teknik Servistir.

LG marka cep telefonlarınızın ekran değişimine ihtiyacınız bulunuyorsa aşağıdan LG ekran değişimi inceleyebilir ve modelinize göre en uygun fiyattan yararlanabilirsiniz. Çift taraflı ücretsiz kargo hizmeti sunan Cep Market güvencesiyle, problemli telefon ekranınızı orijinal parçalar ile değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Yere düşürme, istemsiz veya yanlışlıkla yüksek baskı uygulanması, cep telefonunuzun bataryasının şişmesi gibi durumlar sonucunda kullanılamaz hale gelen ekranınızın değiştirilmesi gerekmektedir. Eğer ekranınız gelmiyorsa veya geliyor ama çizgiler, renk bozulmaları yaşanıyor diyorsanız tek çözüm ekran değişimi yapmaktadır. LG ekran değişimi işlemlerini profesyonel ve alanında uzman bir teknik kadroyla gerçekleştiriyoruz. Cihazlarınızın parça söküm ve birleştirme aşamalarında gerekli tüm ekipmanlara sahip ekibimiz, dikkatli ve sıfır hasarla kısa sürede değişim işlemini tamamlıyor.

Liste içinde LG , G , V , X , K Serisi için ekran değişimi belirtilmiştir, aşağıdaki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Örnek: LG V30+ , LG G6 , LG K8 , LG Stylus 3 , LG K10 , LG V20 , LG G5 , LG X LG Stylus 2 Ekran Değişimi gibi

LG CAM DEĞİŞİMİ

LG LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ:0322 456 12 81 – 0539 392 93 01