Lenovo K6 Note ekran değişimi

Lenovo K6 Note ekran değişimi ücreti

“Lenovo K6 Note ekran değişimi” fiyatı 6 ay çukurova bilişim & İletişim teknik servis garantisi altında 250 TL olup ekran değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Lenovo K6 Note ekran değişiminde komple yani iç ekran + dokunmatik alan + ön camdan oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.

LENOVO K6 NOTE TEKNIK SERVISI 0 322 422 56 76 – 0 532 391 19 26

Lenovo K6 Note teknik servisi çukurova bilişim & İletişim’de onarım yapılan alan tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik bir şekilde sterilize edilir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Cihazın ekran değişim aşamalarında güvenliğinin alınabilmesi için sigortalanmıştır.

Lenovo K6 Note ekran değişimi alanında uzman ve ileri tecrübeye sahip LENOVOteknisyenlerimiz tarafından özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Ekran değişimi yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Orjinal ürün kullanılır.
  3. Telefonun ekran performansında (dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde) herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran kalitesi ilk günkü görüntü kalitesine geri döner.
  5. Ekran kırılması sorunlarını engelleyebilmek amacıyla telefona kırılmaz cam koruyucuücretsiz olarak takılır.
  6. Ekran değişiminin ardından telefonu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  7. Lenovo K6 Note ekran değişimi sonrasında cihazınız 6 ay İkon bilişim & İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Lenovo K6 Note akıllı telefon tamiri

çukurova bilişim & İletişim’de sadece Lenovo K6 Note ekran değişimi değil aynı zamanda diğer bütün parçaların tamir işlemleri de yapılmaktadır. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablo aracılığı ile değişimi yapılabilen parçaları ve değişim ücretlerini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Lenovo K6 Note ekran değişimi250 TL
Lenovo K6 Note batarya değişimi100 TL
Lenovo K6 Note arka kapak değişimiSorunuz
Lenovo K6 Note şarj soketi değişimi100 TL
Lenovo K6 Note mikrofon değişimi70 TL
Lenovo K6 Note hoparlör değişimi70 TL
Lenovo K6 Note arka kamera değişimi100 TL
Lenovo K6 Note ön kamera değişimi70 TL

çukurova bilişim & İletişim’e nasıl gidilir ?

Adres: yurt mah 71345 sokak serinyol apt a blok no.4-a adana / çukurova