iPhone 5 Ekran Değişimi

 iPhone 5 Ekran Değişimi:0322 456 12 81 - 0539 392 93 01
iPhone 5 Ekran Değişimi:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01

ADANA İPHONE EKRAN TAMİRİ OLARAK İPHONE 5 EKRAN DEĞİŞİMİNİ GARANTİLİ OLARAK YAPMAKTAYIZ.

ADANA İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETİNİ ÖZEL SERVİS OLARAK SUNMAKTAYIZ.

İPHONE 5 ekran değişimi fiyatı 6 ay iPHONE teknik servis garantisi ile birlikte Ekran değişimi, profesyonel İPHONE teknisyenlerimiz tarafından ortalama 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Onarım süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez. Ekrana ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır. Telefonunuz garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edildiği gibi cihazınızı dilediğiniz kadar test etme imkanınız ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

İPHONE 5 akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Alınan darbeler, telefonun yere düşmesi, ekrana baskı uygulanması ya da aşırı ısınma sonrasında en ufak bir darbe ile ekran kırılabilir.

 1. Telefonun ekran kırıldı ise,
 2. Dokunmatik alan çalışmıyorsa,
 3. İç ekran kırılması sebebi ile mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler oluştu ise,
 4. Ön cam çatladıysa,

yaşanılan bu sorunların çözüm yolu profesyonel bir İPHONE teknisyeni tarafından ekran değişiminin yapılmasıdır.

İçerik

İPHONE 5 ekran değişimi fiyatı

 1. İPHONE 5 ekran değişimi nasıl yapılır ?
 2. Teknik servis ortamı nasıl ?
 3. İPHONE 5 teknik servis ücretlendirmesi
 4. İPHONE 5 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?
 5. ADANA İPHONE adres bilgileri

İPHONE 5 ekran değişimi fiyatı

İPHONE 5 ekran değişimi ücreti 6 ay adana iPHONE teknik servis garantisi ile birlikte ‘dir. Orjinal IPS LCD kullanılır. Bu sayede dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde yani ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

Onarım sonrasında telefonunuzun ekranını dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

İPHONE 5 ekran değişimi nasıl yapılır ?

İPHONE 5 ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli İPHONE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Onarım öncesi ya da sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.

 1. Ekran değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saattir.
 2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak ortalama 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
 3. Ekranın tekrar kırılmasını engellemek amacıyla telefona ücret alınmadan kırılmaz cam koruyucu takılır.
 4. Telefonunuz 6 ay ADANA İPHONE SERVİSİ onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarakİPHONE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Teknik servis ortamı nasıl ?

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilmektedir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Telefon sağlığı için son teknoloji teknisyen ekipmanları ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

ADANA İPHONE SERVİSİ:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01