HUAWEI P30 LITE EKRAN DEĞİŞİMİ

HUAWEI P30 LITE EKRAN DEĞİŞİMİ
HUAWEI P30 LITE EKRAN DEĞİŞİMİ

Huawei P30 Lite ön cam değişim  ADANA HUAWEİ SERVİSİ garantisi ile  ekran değişimi servisimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Huawei P30 Lite cam değişim süresi, tamir sonrası testler dahil, 2 iş günüdür.Servisimize gelerek Huawei P30 Lite onarım işlemini yaptırabilirsiniz. Servisimize gelemeyecek durumda olan kullanıcılar için de ayrıca Kargo seçenekleri mevcut.

Huawei P30 Lite, ekran değişimi için kullandığımız parçada, Huawei P30 Lite ekran paneli, Huawei P30 Lite dokunmatik paneli ve Huawei P30 Lite ön camı bulunmaktadır. Yaptığımız değişim ile birlikte bu birimlerin tümü değişmektedir. Böylece Huawei P30 Lite eskisi gibi sağlam ve sorunsuz hale gelir.Yapılan işlemler bir ay garantilidir.

huawei servisi olarak firmamızda yapılan tüm işlemler garantilidir sadece ekran değişimi yapılmamaktadır huawei servisi olarak tüm telefon arızalarınızı gidermekteyiz uzaman kadromuz ile profesyonel çözümler ile garanti sunmaktayız.

huawei telefon ekran değişimi,huawei telefon kasa değişimi,huawei telefon cam değişimi,huawei telefon tamiri,adana huawei telefon tamiri,huawei telefon şarj soketi tamiri,huawei şarj soketi değişimi,huawei anakart tamiri,huawei telefon anakart değişimi,huawei telefon kulaklık değişimi,huawei ekran tamiri,