Hp Laptop Notebook Tamiri

Hp Laptop Notebook Tamiri

HP Laptop ve Noteebok servisi Adana olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Hp marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Adana Hp olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Adana Hp özel teknik servisi olarak tüm Hp modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Hp Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Adana Çukurova da konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Adana dell Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Hp Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Hp notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Hp Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 539 392 93 01 yada whatsapp hattımızdan 0322 214 04 02 bize ulaşabilirsiniz. Hp marka notebook cihazınızın değiştirilmiş olan arızalı ekranı firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır Bu garanti kullanıcı hatası dışında oluşan sorunları kapsar. Laptop’unuzun değiştirilen ekranları kullanıcı isteğine bağlı olarak Orijinal yada A kalite muadil ekran takılmaktadır. Lcd Paneller Ortala 1 saat içerisinde değiştirilmektedir. Stok duruma göre bu süre uzayabilir.

Hp laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları
Hp laptoplar da genel olarak kullanıcılardan kaynaklı klavyeleri arızalanmaktadır. Hp laptopların tüm modellerinin klavyeleri teknik servisimizde mevcuttur ve 1 saat içerisinde arızalı klavye yenisi ile değiştirilerek ve tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilmektedir.

Hp Notebook Menteşe Değişimi ve Menteşe Tamir Fiyatları
Bu tür dizüstü notebook cihazlarda sıklıkla karşılaşılan menteşe kırılma sorunlarını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Menteşeler cihazın yoğun kullanımdan kolayı kırılmaktadır. Menteşeler kırılma esnasın da büyük oranla menteşe yuvalarını da kırar ve kasa hasara neden olur bu tür sorunları hepsini teknik servimizde çözüme kavuşturabilirsiniz.