DELL NOTEBOOK MENTEŞE TAMİRİ

DELL NOTEBOOK MENTEŞE TAMİRİ: 0322 214 04 02 – 0539 392 93 01

Dell laptoplarda menteşe kırılması sonucu oluşan problemler ve kırılan menteşelerinizde onarım veya değişim yapılmaktadır. Kırılan menteşelerde dell laptopların estetik görünümü hiçbir şekilde bozulmadan ve yıpranmadan tecrübeli ekibimiz ve garantili işlemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Genelde menteşenin kırılma sebebi olan menteşe sertleşmesi veya menteşenin aşırı gevşek hale gelmesi gibi sıkıntılar yaşıyorsanız hiç beklemeden Office market dell laptop servisin’de bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Uyugun fiyat tekliflerimiz ile kredi kartı veya nakit ödeme imkanlarını sunan firmamız sizlere sorunsuz ve sınırsız hizmet vermekten gurur duyar.

MENTEŞE TAKIMINIZIN DEĞİŞMESİ GEREKEN DURUMLAR
menteşe takımı, menteşe kasayı ayırıyor, kasa ile bitişme noktasından kırıldı, ekran dik durmuyor arkaya düşüyor,  sağ ve sol menteşe takımı, sol menteşe,  sağ menteşe, menteşe kırıldı, dell laptop menteşe değişimi, menteşe sertleşti, menteşe yerinden çıktı, dell laptop ekranı koptu, dell laptop ekran ikiye ayrıldı  gibi durumlarda menteşe değişimi yapılması gereke bilir.

Laptop menteşe kırılması en sık karşılaştığımız arızalardan bir tanesidir. 

Laptop menteşeleri genellikle ekranın ters yönde çevrilmesi, sert hareketler ile açılıp kapatılması veya düşme sonucu kırılmaktadır. 

Laptoplar hassas cihazlar olduğu için kullanılırken itina gerektirmektedir. 
Artık Laptop menteşe tamiri uzun süre gerektiren veya sorun edilecek bir arıza değildir. 

Sizlere bu konuda en iyi hizmeti kısa zamanda vermekteyiz. Laptop menteşe tamiri orijinalini bulamadığımız takdirde sarı kaynak yaparak eskisinden çok daha sağlam menteşe yapmaktayız. Laptop menteşe tamiri ile diğer parça değişimleri veya tamirleri konusunda garantili hizmet vermekteyiz. 

Prensiplerimizin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. 

Adana Asus Servisi Ve Bilgisayar, türkiyenin heryerinden ürünlerinizi bize kargo yapabilirsiniz.

Laptop teknik servis hizmetlerimiz;
Ekran kartı, anakart, chipset, kasa, ekran, klavye, menteşe, şarj girişi (power jack), fan tamiri ve değişimi. 
Harddisk, işlemci, ram değişimi ve yükseltme işlemi. 
Soğutma sistemi fan bakımı ve termal macun yenileme gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz. 

Notebooklar için; lcd ve led ekran, adaptör, batarya, klavye, kasa parçaları, menteşe, ram, harddisk, optik sürücü, soğutucu fan, flex kablo ve tüm donanım ürünleri satışımız vardır. 

Sektörde 20 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
Notebook tamiri konusunda marka ve model farkı gözetmeksizin, tüm cihazlara tamir ve servis hizmeti vermekteyiz. 

Laptop tamiri yapan eğitimsiz kişiler ufak bir arızayı yapayım derken ciddi arızalara sebep olabilmektedir. Bu nedenle uzman olmayan, güvenmediğiniz kişilerin notebooklarınızı kurcalamasına izin vermeyin. 
Notebook tamir ihtiyacınızı; kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlara sunan Adana Asus Servisi Ve Bilgisayar’dan alarak ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz.