Dell Notebook laptop Tamiri

Dell Notebook laptop Tamiri

Adana Dell Notebook ve Laptopların Teknik Servisimizde Tüm Modellerine Teknik Destek Verilmektedir. Adana Dell Laptopların tamir ve bakım işlemlerini teknik servisimizde konusunda uzman personellerimiz ile yapmaktayız. Cihazınızda oluşan sorunları aynı gün çözüme ulaştırarak sizlere iş ve zaman kaybını önlemenize yardımcı oluyoruz. Dell marka laptopların tüm yedek parçaları servisimizde mevcuttur. Aynı gün içerisinde cihazınızın tüm sorunlarını gidererek ve bakımları yaparak sizlere çalışır durumda teslim ediyoruz.

Dell marka laptopların genel sorunları kullanıcı hatasına bağlı olarak Ekran Kırılması, Şarj soketi arızası, batarya sorunu, klavye arızası ve yüksek voltaj kaynaklı anakart arızalı genel dell laptop sorunları arasında yer almaktadır. Bu tür sorunlarınızı teknik servisimizde aynı gün içerisinde giderebilirsiniz.

Adana Dell Teknik Servisi olarak tüm Dell modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Adana Dell Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Dell Laptop Ekran Değişimi ( 1 Saat’te Teslim ve 1 Yıl Garantili )

Dell marka laptopların tüm modellerinde ekran değişimi işlemleri yapılmaktadır. Servisimizde değişim yapılan tüm ekranlara firma olarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Teknik servisimize ulaşarak cihaz marka model ve lcd panel özelliklerini belirterek net fiyatları alabilirsiniz. Bu bilgilere ulaşamıyorsanız eğer cihazı teknik servisimize getirerek bu bilgileri ücretsiz şekilde sizinle paylaşırız ve fiyat veririz. Onay verilen cihazların lcd panelleri ortalama 1 saat içerisinde değiştirilerek ve tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

Dell Notebook Anakart (Bga) Tamiri

Dell Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

Dell Notebook İnverter Tamiri

Dell Marka Laptop Menteşe Değişimi ve Tamir Fiyatları

Bu model laptopların genel olarak kullanıcı hatası kaynaklı menteşeleri sıklıkla kırılmaktadır. Menteşeler fazla zorlama sebebiyle vida yataklarına kırabilir bu sebeple notebook kasasında tamir işlemi gerektirebilir. Adana Bilgisayar teknik servisinde dell notebook cihazlarınızın orjinal ve sıfır menteşe değişimimenteşe tamiri ve kasanızda oluşan kırıkların tamirini yaptırabilirsiniz. Servisimiz bu işlemi ortalama 1 gün içerisinde yapmaktadır.

Dell Notebook / Laptop Klavye Değişimi ve Fiyatları

Adana Dell Laptop servisi olarak tüm modellerde klavye değişimi teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Laptop’unuz klavyesi kullanıcı hatası kaynaklı arızalanabilir yada sıvı temasına maruz kalabilir. Dell marka cihazların tüm modellerinin klavyeleri stoklarımızda mevcuttur. Stok durumumuza göre aynı gün içerisinde arızalı klavyenizi yenisi ile değiştirip tüm testleri yaparak teslim ediyoruz.

Dell Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Dell Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Dell Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Adana Çukurova da bulunan dell laptop servisimiz de arızalanan şarj soketlerinizin değişim ve tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Tüm modellerin şarj soketleri stoklarımız da mevcuttur aynı gün çalışır durumda cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Dell Değişimi Ssd Disk Upgrade İşlemleri

Dell Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz

Dell Marka Notebook Cihazların Tamir ve Bakım Yaptığımız Modelleri
Dell Latitude L3180-C644P, Dell Latitude L3180-P124P Dell Vostro 15 3568, DELL XPS 15 9560, Dell Inspiron 15 3567, Dell XPS 13 9360, Dell Inspiron 15 3567, Dell XPS13 9360, Dell XPS13, Dell 13 7370, Dell XPS 13 9360, Dell Latitude 3480, Dell Inspiron 7577, Dell Inspiron 5570, Dell Inspiron 3576, Dell Latitude 5480 , Dell Inspiron Dell 5379, Dell Latitude 3480, Dell Latitude 5480, Dell Latitude 3380, Dell Latitude 3380, Dell Latitude 3580, Dell Latitude 3480