CASPER NOTEBOOK RAM – BELLEK

Casper Ram – Bellek


Teknik servisimizde Casper Laptop ve Bilgisayar gruplarının Ram çeşitleri sürekli bulunmaktadır.

BİLGİSAYARINIZIN PERFORMANSINI ARTTIRIN

            Çoğu kişi bilgisayarını yeni aldığında ve ilk kullanımlarında hız ve performans bakımından herhangi bir sorun yaşamaz. Zaman geçtikçe, teknolojinin de ilerlemesiyle yeni programlar, oyunlar, uygulamalar çıkmaya başlar. Yeni nesil teknoloji her zaman bir öncekinden daha detaylı, kapsamlı ve daha fazla performans isteyen şeyler ortaya koyacaktır. Yeni aldığımız bilgisayarda işlemlerimizi rahatlıkla halledebiliyorken, bilgisayarımıza farklı yazılımlar yükledikçe, bahsettiğimiz yazılımsal teknoloji geliştikçe artık bilgisayarımız yavaşlamaya, ağırlaşmaya ve hantallaşmaya başlar. Bir miktar farklı program kullanıyorken bekleme süresi çok kısayken bir süre sonra bilgisayarımız bizi daha fazla bekletmeye başlar. Keza oyun oynarken donma, kesik kesik hareket etme ve belki de oyunları hiç çalıştıramama gibi sorunlarla karşılaşırız. Bunların temel nedeni Casper notebook ram’inizdir. Çözüm için ram miktarınızı yükseltmeniz gerekecektir.

   Ram, bilgisayarınızda kısaca geçici bir bellek görevi görür. Bilgisayarda yaptığınız her türlü işlem ram’den geçer. Ram, müzik dinlemek, oyun oynamak, yazı yazmak, chat yapmak, video izlemek, internette surf yapmak gibi aklınıza gelecek her işlemi etkiler. Casper laptop ramlerin birer hafıza boyutu vardır. Yaptığınız işlemlerin boyutu, mevcut ram’in boyutuna yaklaşırsa bilgisayarınızda yavaşlamalar başlar. Eğer işlemler, ram boyutundan daha fazlaysa bu sefer bilgisayarınızda donmalar başlayacaktır.

Bilgisayarınızı aldığınızda tabii ki içerisinde belli miktar ram bulunacaktır. Fakat bu miktar olabilecek notebook ram’inizin tüm kapasitesini göstermez. Daha farklı anlatımla, Casper Laptop bellek miktarınızı yükseltebilirsiniz. Bu işlem bilgisayarınızın performansına etki edecek en başarılı yol olacaktır. Muhakkak ki notebook ram değişimlerinde, ram seçimi bazı teknik detaylara göre değişecektir. Bilgisayarınızdaki bu detayları da, kaliteli ve başarılı teknik servisimiz sizin için araştırıp, size en uygun ve avantajlı tekliflerini sunacaklardır. Kullanımınız ve bilgisayarınızın donanım özelliklerine göre seçeceğiniz Casper Bilgisayar ram’inizi üstün uzmanlıklarıyla değiştireceklerdir.

Adana Notebook Servisi  tercih edin Adana’da, Notebook tamiri denince ilk gelen firmalardan biri olan Adana Notebook servisi Notebook’da, marka ve model farketmeksizin arızalı tüm ürünler en ince ayrıntısına kadar elden geçiriliyor.

PROFESYONEL EKİP  Adana Casper Notebook Servisi ‘ın sahibi Hüseyin Öztap, Marka ve model farketmeksizin bize gelen tüm arızalı ürünleri en kısa sürede teslim ediyoruz. Firmamız, Notebook tamiri konusunda uzun yıllar güvenle hizmet vermektedir. Oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekibimiz var.

Ekimibiz içinde üniversite mezunları da ağırlıkta. Bunun yanı sıra Arıza tespit cihazlarımızla sorunu kolayca çözüyoruz, arızalı ürünü en kısa sürede teslim ediyoruz dedi.

GÜVENLİ FİRMAYI TERCİH EDİN Adana Casper Servisi Son yıllarda dizüstü Notebookların ev ve işyerleri dışında da kullanılmaya başlandığını, kablosuz internet bağlantısı gibi avantajlar nedeniyle Notebookların da ciddi anlamda tercih edildiğini kaydeden Öztap, Diğer ürünler gibi oldukça hassas olan bu cihazları insanlar yanlarında taşıdıkları için çeşitli risklerle de karşı karşıya kalabiliyor.

Mesela Notebook unuzun üzerine, çay, su kahve gibi sıvı maddeler dökülebilir, herhangi bir darbeye maruz kalabilir. Bu tür durumlar karşısında Notebook unuzun arızalanması kaçınılmazdır. Bu tür durumlarda güvenilir, deneyimli bir teknik ekibi aramanız yeterlidir diye konuştu.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Adana Casper Notebook Servisi Notebook kullanıcılarının karşılaşabilecekleri olası soruna karşı güvenilir bir teknik servise gitmesi gerektiğini vurgulayan Adana Notebook Servisi Notebook sahibi Hüseyin Öztap, Notebook kullanıcıları bizimle temasa geçerlerse her türlü arıza konusunda sorunu çözer, Notebooklarını hemen teslim ederiz.Ayrıntılı bilgi almak isteyenler (0322) 214 04 02 ve 0532 482 93 01  numaralı Notebooklardan bizimle iletişime geçebilir dedi.