CASPER NOTEBOOK CHİPSET DEĞİŞİMİ

Casper Chip değişimi

TEKNİK SERVİSİMİZDE CASPER LAPTOP VE BİLGİSAYAR GRUPLARININ CHİP DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAMAKTADIR.

Casper laptop ve bilgisayarların anakart ve ekran kartında bulunan tüm chipler servisimizde değişimleri yapılmaktadır.

Casper Laptop Güney ve Kuzey Köprü

Anakart üzerinde iki tane bileşen mevcuttur. Bu bileşenlerin biri güney köprüsü diğeri ise kuzey köprüsüdür. Kuzey köprüsünün işlevi APG, CPU ve RAM’in çalışmasını denetlemektir. Diğeri yani güney köprüsü ise PCI, USB, ISA, IDE, BIOS ayarlarını kontrol etmektedir. Bunlardan kaynaklı yani APG, CPU, RAM, PCI, USB, ISA, IDE, BIOS oluşabilecek sorunların düzeltilmesi için kuzey ve güney chiplerin de kontrolden geçmesi gerekmektedir. 

Casper Laptop Chipler yüksek donanıma sahip olduğundan kaynaklı bu gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Bununla birlikte bilgisayarın harddiski ve geçici belleği olan RAM gibi bileşenlerinin geliştirilmesi durumunda Güney ve Kuzey köprülerinin de gelişmesi gerekmektedir

Adana Notebook Servisi  tercih edin Adana’da, Notebook tamiri denince ilk gelen firmalardan biri olan Adana Notebook servisi Notebook’da, marka ve model farketmeksizin arızalı tüm ürünler en ince ayrıntısına kadar elden geçiriliyor.

PROFESYONEL EKİP  Adana Casper Notebook Servisi ‘ın sahibi Hüseyin Öztap, Marka ve model farketmeksizin bize gelen tüm arızalı ürünleri en kısa sürede teslim ediyoruz. Firmamız, Notebook tamiri konusunda uzun yıllar güvenle hizmet vermektedir. Oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekibimiz var.

Ekimibiz içinde üniversite mezunları da ağırlıkta. Bunun yanı sıra Arıza tespit cihazlarımızla sorunu kolayca çözüyoruz, arızalı ürünü en kısa sürede teslim ediyoruz dedi.

GÜVENLİ FİRMAYI TERCİH EDİN Adana Casper Servisi Son yıllarda dizüstü Notebookların ev ve işyerleri dışında da kullanılmaya başlandığını, kablosuz internet bağlantısı gibi avantajlar nedeniyle Notebookların da ciddi anlamda tercih edildiğini kaydeden Öztap, Diğer ürünler gibi oldukça hassas olan bu cihazları insanlar yanlarında taşıdıkları için çeşitli risklerle de karşı karşıya kalabiliyor.

Mesela Notebook unuzun üzerine, çay, su kahve gibi sıvı maddeler dökülebilir, herhangi bir darbeye maruz kalabilir. Bu tür durumlar karşısında Notebook unuzun arızalanması kaçınılmazdır. Bu tür durumlarda güvenilir, deneyimli bir teknik ekibi aramanız yeterlidir diye konuştu.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Adana Casper Notebook Servisi Notebook kullanıcılarının karşılaşabilecekleri olası soruna karşı güvenilir bir teknik servise gitmesi gerektiğini vurgulayan Adana Notebook Servisi Notebook sahibi Hüseyin Öztap, Notebook kullanıcıları bizimle temasa geçerlerse her türlü arıza konusunda sorunu çözer, Notebooklarını hemen teslim ederiz.Ayrıntılı bilgi almak isteyenler (0322) 456 12 81 ve 0532 482 93 01  numaralı Notebooklardan bizimle iletişime geçebilir dedi.