ASUS LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ

ASUS LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01

Asus Zenfone 2 Ekran değişimi fiyatları kullanılan LCD ekran kalitesine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Asus adana servisimizde A++ Kalite ürün kullanılarak telefonunuzun komple ekran yani dokunmatik ekran + ön cam + iç ekran + panel değişimi olarak tamir işlemi uzman teknik servis personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimi yapılan Zenfone 2 telefonunuz testleri tamamlandıktan sonra tarafınıza sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Asus marka akıllı cep telefonlarında karşılaşmanız mümkün olan problemlerin başında ekran kırılması gelmektedir. Konu cep telefonları olduğunda kuşkusuz en hassas noktalardan birisi olan ekranlarınız, almış olabileceği bir darbe sonucunda karşılaştığı bu baskıya dayanamayarak kırılabilmektedir. ASUS TELEFON CAM DEĞİŞİMİ Genellikle telefonun yere düşürülmesi sonucunda yaşanan bu durum bazı durumlarda istenmeyerek üstüne oturulması halinde de yaşanabilmektedir.

Telefonunuzun en hassa bölümlerinden birisi olan ekranlarınız, cihazın aşırı ısınması ve bataryanın şişmesi sonucunda çok ufak darbeler alması halinde de kırıla bilmektedir. Asus ekran değişimi fiyat listesi kullanım dışı kalmış olan telefonunuzun onarımı ve ekranının değiştirilmesi için belirlenmiş ücreti göstermektedir. ASUS CAM DEĞİŞİMİ Cep telefonunuzu anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla tarafımıza ücretsiz bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Liste içinde Asus Zenfone Serisi için ekran değişimi fiyatları belirtilmiştir, aşağıdaki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Örnek: ZenFone 5 , ZenFone 5 Max , ZenFone LiveZenFone Go Ekran Değişimi Gibi

ASUS LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ:0322 214 04 02 – 0539 392 93 01