APPLE İPAD LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ


APPLE İPAD LCD EKRAN CAM DEĞİŞİMİ :0322 214 04 02 – 0539 392 93 01

Apple iPad tabletinizin ekranı yere düşme sonucunda kırılabileceği gibi baskı uygulanması halinde de kırılabilmektedir. Sert bir cisme çarpan tabletinizin ekranında istem dışı oluşabilecek hasarlardan dolayı zarar görmüş ekranınızın değişime ihtiyacı vardır. Halihazırda kullanmakta olduğunuz iPadtabletinizin modeline göre ekran değişim işlemlerinin fiyatlandırması değişiklik göstermektedir. En uygun Apple iPad ekran değişimi fiyat listesi İkon Bilişim güvencesiyle sizlerle sunuluyor. Fiyatları incelemeden önce bizimle iletişime geçerek sorunu belirtebilir ve komple ekran değişimine ihtiyaç var mı yoksa camın değiştirilmesi yeterli olur mu bilgi alabilirsiniz. Telefonunuzun iç ekranı denilen bölümde herhangi bir problem olmadığı sürece yalnızca ön camını değiştirmek yeterli olabilmektedir. Kullanım sırasında cihazınızın ekranında renk değişimleri gibi istenmeyen durumlar bulunuyorsa tüm ekranın değiştirilmesi gerekmektedir.

Liste içinde Apple iPad Serisi için ekran değişimi fiyatları belirtilmiştir, aşağıdaki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz. Ön cam değişimi sırasında orijinal ekranlarınız kullanılmaktadır zamanınız bulunmuyor ise revize ekranlar kullanılabilir.

İpad ekran değişimi yapan firmamız olarak sizlere sunduğumuz hizmetler garantili olarak yapılmaktadır.

adana ipad cam değişimi uzman kadromuz yapmaktadır ve garanti sunmaktayız.

Örnek: iPad Mini , iPad Air 2 , iPad 4 , iPad 3 , iPad 2 , iPad 2 , iPad Air , iPad Pro 9.7 , iPad Pro 12.9 Ekran Değişimi gibi