ADANA SONY XPERİA XA ULTRA SERVİS ORJİNAL EKRAN


Sony Xperia XA Ultra ekran değişimi fiyatı iKON bilişim & İletişim tarafından verilen 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 470 TL‘dir. Ekran tamirinde kesinlikle komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Değişim işlemi gerçekleştirildikten sonra bilgileriniz silinmediği gibi telefon performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
Sony Xperia XA Ultra ekran değişimi sonrasında ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı önlemek amacıyla ücretsiz bir şekilde  kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. Ardından ise 6 ay İKON bilişim & İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanır. Garanti kartınızın olması sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.
Sony Xperia XA Ultra Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Sony Xperia XA Ultra ekran değişimi uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Değişim işleminin gerçekleştirildiği teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bütün bunlarla birlikte özel olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik kullanılmaktadır.
Teknik servis odamız aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Ekran değişimi aşamaları güvenlik kameraları ile an ve an izlenmektedir. Şimdi dilerseniz Sony Xperia XA Ultra ekran değişimi nasıl yapılır maddeler halinde paylaşalım.
Ekranı kırık ya da ön camı çatlak olan telefonunuz müşteri temsilcilerimiz tarafından teknik servis odamıza alınır.
Teknisyenlerimiz ücretsiz bir şekilde arıza tespiti yaparlar.
Kırık olan ekran itinalı bir şekilde cihazdan çıkarılır.
Telefonun iç temizliği (kir, toz ve benzeri partiküllerin temizliği) yapılır.
Çıkarılan ekran yerine full tek parça yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ekran takılır.
Teknisyenlerimiz tarafından tüm testler tamamlandıktan sonra müşteri temsilcilerimiz cihazınızı incelemeniz amacıyla beğeninize sunarlar.
Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
Onay verdiğinizde öncelikle 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.
En aşama ise garanti kartınızın hazırlanmasıdır. İKON bilişim & İletişim imzalı ve kaşeli garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

ADANA SONY XPERIA XA ULTRA SERVIS ORJINAL EKRAN: 0322 214 04 02 -05393929301