ADANA SONY XPERİA L1 ORJİNAL EKRAN DOKUNMATİK FULL KASA KAPAK DAHİL

Sony Xperia L1 ORJİNAL ekran değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak, 365 gün yedek parça ve işçilik garantisialtında siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Tüm Türkiye‘den bizlere göndereceğiniz arızalı cep telefonlarınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilerek tarafınıza isteğinize göre havale ile ücretsiz kargo veya kapıda ödeme güvencesi ile gönderilir.

SONY XPERİA L1 EKRAN DEĞİŞİMİ

Sony Xperia L1 cep telefonunuzun ekranı darbe ve düşürme sonucu çatladı veya kırıldı ise, cihaz ekranında sararma, lekelenme veya ölü pikseller var ise, dokunmatik hassasiyetinde farkedilir bir bozulma mevcut ise teknik servisimizde Sony Xperia L1 ekran değişimiyaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle ekranı kırık Sony Xperia L1 cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda düşürme ve darbeden kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda herhangi başka bir arıza yok ise ekranı kırık veya çatlak olan Sony Xperia L1 cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Sony Xperia L1 ekran değişimi tamir işlemlerine başlarız.

SONY XPERİA L1 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Sony Xperia L1 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ila 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia L1 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü yöntem olan panelli ekran değişimi işlemini kullanıyoruz. Panelli ekran değişimleri LCD (İç Ekran) + Touch Screen (Dokunmatik Lens) ve ekran çıtasının birlikte değiştiği ve uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. Tek dokunmatik değişimlerinde çeşitli dokunmatik ve sensör arızaları meydana gelebilmekte, kullanıcıları rahatsız edebilmektedir. Firma olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsediğimiz için panelli Sony Xperia L1 ekran değişimi önermekte ve tercih etmekteyiz.

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören ORJİNAL ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. A+ kalite yedek parça ürünler piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerden değil TAM ORJİNAL.. Eşdeğer veya yakın fiyatlarda size %100 orijinal veya seri numaralı diye lanse edilen ürünlerin varlığına itibar etmeyiniz.

Sony Xperia L1 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Sony Xperia L1 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim eder.