ADANA SEYHAN HUAWEI TEKNIK SERVIS

ADANA SEYHAN HUAWEI TEKNIK SERVIS


ADANA SEYHAN HUAWEI TEKNIK SERVIS


ADANA SEYHAN HUAWEI TEKNIK SERVIS olarak firmamız 2005 yılında adana da kurulmuş olamtadır huawei telefon tamirini 6 ay garantili olarak yapmaktayız


Firmamız uzman kadrosu ile telefonunuzu en kısa sürede garantili olarak teknik servis hizmeti sunarak sizlere teslim etmektedirADANA SEYHAN HUAWEI TEKNIK SERVIS Yapan Firmalardan Birisi olarak firmamız bu marka model ile adana da isim yapmıştır .


yaptığımız teknik servis işlemlerinde değişimi sağlnana her parçanın garanti olmaktadır.


huawei teknik servisi olarak adana çukurova bölgesinde hizmet sunmaktayız.ceptelefonu tamiri olarak sadece huawei marka ceptelefonu ile sınırlı kalmayıp her marka ve model ceptelefonu tamiri teknik servis hizmeti sunmaktayız.


Türkiyenin her bölgesine hizmet sunmaktayız


telefonlarınızı bizlere teslim ettiğiniz andan itibaren teknik servisimize alınıp özenle işlemleri yapılmaktadır


adana huawei servisi olarak firmamızın yaptığı işlmelerden tamamen uzman kadro ile sizlere hizmet sunmaktadır.


firmamızda cep telefonu tamirinin yapmak için özel cihazlar kullanılmaktadır huawei sadece batarya değişimi olarak değil telefonunuz tüm ekran değişimi kulaklık arızaları soket değişimlier ve bilimum telefon ile ilgili tüm tenik servis hizmetini sunmakyatız.


ürnünün arızası ile ilgili bizlerden fiyat alabilirtsiniz fiyat almak için:0532 482 93 01 – 0539 392 93 01 numaralarımıza whats app uzerınden dahı ulaşabılırsınız.


ADANA HUAWEI SERVISiyapan ender firmalar arasındayız adana huawei telefon tamiri yapan firmamız telefonunuzun şarj soketini özenle değiştirmektedir.


YETKİLİ SERVİS DEĞİLİZ

YETKİLİ SERVİS DEĞİLİZ