Adana Lenovo Laptop Tamiri

Adana Lenovo Laptop Tamiri

Adana Lenovo Notebook ve laptop servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Lenovo marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Adana Lenovo olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Lenovo Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

adana Lenovo Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Lenovo Laptop Ekran Değişimi ve Fiyatları ( 1 Saat’te Teslim ve 1 Yıl Garantili )

Lenovo notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Lenovo Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 539 392 93 01 yada whatsapp hattımızdan 0 322 214 04 02 bize ulaşabilirsiniz. Cihazınızın ekran değişim işlemlerini stok durumuna göre ortalama 1 saat içerisinde değişim yaparak teslim ediyoruz. Lenovo laptoplara kullanıcı isteğine bağlı olarak Orijinal yada A kalite muadil ekran takıyoruz. Kullanıcı hatası dışında oluşan sorunlarda yenisi ile değişim yapılmaktadır. Servisimizde değişim yapılan Lcd Panellere firma olarak 1 yıl garanti vermekteyiz.

Lenovo Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Lenovo Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

Lenovo Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları

Lenovo Laptop İnverter Tamiri

Lenovo Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Lenovo Laptop Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)

Lenovo Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Lenovo Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Hdd Değişimi Ssd Disk Upgrade İşlemleri

Lenovo Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz

Tamir ve Bakım Yaptığımız Lenovo Marka Laptop Modelleri;

  • Lenovo ThinkPad Serisi
  • Lenovo ipeapad Serisi
  • Lenovo yoga Serisi
  • Lenova Serisi