ADANA IPAD SERVISI

ADANA IPAD SERVISI:0322 214 04 02 – 0532 482 93 01

Apple telefonunuz bozuldu veya kırıldıysa doğru yerdesiniz. Apple iPad cep telefonu tamiri için teknik servis hizmetleri sunan Adana İpad Tamiri, adresinize kadar gelip telefonunuzu alıyor ve uzman kadrosuyla gerekli tamir işlemini gerçekleştiriyor. Apple iPad tamiri için Adana İpad Tamiri ayrıcalığını yaşamak oldukça kolay. İlk yapmanız gereken Adana İpad Tamiri’e girip telefonunuzun markasını ve modelini seçip arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak. Ardından Adana İpad Tamiri ekibi siparişinizle birlikte Turkcell telefonunuzu kapınızdan teslim alacak.

Cihazınız tamirdeyken telefonsuz kalacağım diye de üzülmeyin. Adana İpad Tamiri olarak bu detayı da düşündük. Size sunacağımız geçici telefonu cihazınız tamir olana kadar rahatça kullanabileceksiniz. Adana İpad Tamiri’in uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onay vermeniz durumunda, cihazınız en kısa zamanda tamir edilmiş olarak evinize teslim edilecek.

Adana İpad Tamiri ‘da cep telefonu ekran tamiri, titreşim sorunu, ses problem gibi birçok arızaya çözüm buluyoruz.

Adana İpad Tamiri; Ekran (LCD) Kırık/Çatlak, Dokunmatik cam kırık/çatlak, Işık sensörü sorunu, Pil değişim talebi, Şarj soketi arızalı, Pil şarj olmuyor, Ses gelmiyor, Ses kesik kesik geliyor, Ses gitmiyor, Ses problemi/cızırtı, Kulaklık sorunu, Ön kamera sorunlu/çalışmıyor, Arka kamera sorunlu/çalışmıyor, Video görüntü problemi, Video ses problemi, Home buton çalışmıyor, Kilit tuşu arızalı, Ses tuşu sorunu, Yan buton çalışmıyor, Cihaz açılmıyor, Cihaz kapanmıyor, Kendiliğinden açılıp kapanıyor, Kendiliğinden kapanıyor, Servis yok/arama yapmıyor, Şebeke gidip geliyor, Reset yapılamıyor, Kablosuz ağa bağlanamıyor, Bluetooth problemi, Kasa kırık/çatlak, Panellerde Soyulma, Sim Kart Sorunu, Titreşim Sorunu, Hafıza Kartı Sorunu, Sıvı Teması, Diğer gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Telefonunuz tamirdeyken size verilen hizmet numarasıyla telefonunuzun hangi aşamada olduğunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz sorular hakkında 0322 456 12 81’yi arayarak Adana İpad Tamiri müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda kredi kartı ile veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Adana İpad Tamiri ‘in tamir hizmetlerinden sadece bireysel olarak değil kurumsal olarak da faydalanabilirsiniz.

Apple iPad telefonunuz için güvenilir bir Apple iPad teknik servisi arıyorsanız doğru adres Adana İpad Tamiri.

ADANA IPAD SERVISI:0322 214 04 02 – 0532 482 93 01