ADANA HOMATECH TABLET SERVİSİ

Adana Hometech Tablet Servisi

 

Adana Hometech Tablet Teknik Servisi mizde Hometech Tablet veHometech Android cihazlarınızın tüm servis ihtiyaçlarını profesyonel olarak giderebilmemiz mümkün.

Adana Hometech Teknik Servisi mizde Hometech Tablet leriniz için; Hometech tablet tamiri, Hometech anakart onarımı,Hometech dokunmatik ekran değişimiHometech format atmaHometech Tablet leriniz için tüm donanımsal yedek parçaların temini ve değişimi, Hometech Tabletgenel bakım ve temizlik işlemleri, Hometech Tablet kasa değişimleri,Adana Hometech ekran değişimiAdana Hometech Dokunmatik değişimi veHometech marka tabletleriniz için diğer tüm donanımsal Hometech Teknik Servis hizmetleri ni profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sağlıyoruz.

Ev kullanıcıları, küçük ve orta ölçekli işletmelerin her türlü tablet onarım ve yükseltme gereksinimleri için uzman ekip arkadaşlarımız ve hazırda olan Hometech yedek parça stoklarımızla tüm kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Size kalite, güven, dürüstlük ve gizlilik açısından servis garantisi veriyoruz.

Pazartesi – Cumartesi 08:30 – 17:00 saatleri arasında bize ulaşabilir, arıza kaydı bırakabilir, tamirdeki ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp detaylı teknik bilgi talep edebilirsiniz.

Ücretsiz Arıza Tespiti..!

Ücretsiz Arıza Tespit Hizmeti. Tamir amaçlı firmamıza ulaştırmış olduğunuz Hometech marka laptop larınızın arıza tespiti tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ücret tarafınıza bildirildikten sonra kabul etmemeniz durumunda sizden hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Her türlü soru ve düşüncelerinizi bize yazabilirsiniz. Haftanın 6 günü size hizmet vermekteyiz. 0322 214 04 02 – 0532 482 93 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Hızlı ve Garantili Adana Hometech Teknik Servis Konusunda Tecrübeli Kadro ile Hizmetinizdeyiz…