Adana General Mobile Tablet Servisi

General Mobile Tablet Servisi

Adana General Mobile Tablet Teknik Servisi mizde General Mobile Tablet veGeneral Mobile Android cihazlarınızın tüm servis ihtiyaçlarını profesyonel olarak giderebilmemiz mümkün.

Adana General Mobile Teknik Servisi mizde General Mobile Tablet leriniz için; General Mobile tablet tamiri, General Mobile anakart onarımı,General Mobile dokunmatik ekran değişimiGeneral Mobile format atmaGeneral Mobile Tablet leriniz için tüm donanımsal yedek parçaların temini ve değişimi, General Mobile Tabletgenel bakım ve temizlik işlemleri, General Mobile Tablet kasa değişimleri,Adana General Mobile ekran değişimiAdana General Mobile Dokunmatik değişimi veGeneral Mobile marka tabletleriniz için diğer tüm donanımsal General Mobile Teknik Servis hizmetleri ni profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sağlıyoruz.

Ev kullanıcıları, küçük ve orta ölçekli işletmelerin her türlü tablet onarım ve yükseltme gereksinimleri için uzman ekip arkadaşlarımız ve hazırda olan General Mobile yedek parça stoklarımızla tüm kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Size kalite, güven, dürüstlük ve gizlilik açısından servis garantisi veriyoruz.

Pazartesi – Cumartesi 08:30 – 17:00 saatleri arasında bize ulaşabilir, arıza kaydı bırakabilir, tamirdeki ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp detaylı teknik bilgi talep edebilirsiniz.

Ücretsiz Arıza Tespiti..!

Ücretsiz Arıza Tespit Hizmeti. Tamir amaçlı firmamıza ulaştırmış olduğunuz General Mobile marka laptop larınızın arıza tespiti tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ücret tarafınıza bildirildikten sonra kabul etmemeniz durumunda sizden hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Her türlü soru ve düşüncelerinizi bize yazabilirsiniz. Haftanın 6 günü size hizmet vermekteyiz. 0322 456 12 81 – 0532 482 93 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Hızlı ve Garantili Adana General Mobile Teknik Servis Konusunda Tecrübeli Kadro ile Hizmetinizdeyiz…