ADANA DELL

ADANA DELL: 0 322 214 04 02 – 0539 392 93 01

HER MARKA MODEL LAPTOP SERVİSİ…!!!

adana asus servisi Teknik DELL Teknik Servisi mizde DELL laptop ve DELL notebook bilgisayarlarınızın tüm servis ihtiyaçlarını profesyonel olarak giderebilmemiz mümkün.

DELL Teknik Servisi mizde DELL Notebook ve DELL Laptop larınız için; DELL notebook tamiriDELL anakart onarımıDELL chipset değişimiDELL format atmaDELL Notebook larınız için tüm donanımsal yedek parçaların temini ve değişimi, DELL notebook genel bakım ve temizlik işlemleri, DELL Laptop kasa değişimleri, DELL ekran değişimiDELL klavye değişimi ve DELL marka notebooklarınız için diğer tüm donanımsal DELL Teknik Servis hizmetleri ni profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sağlıyoruz.

Ev kullanıcıları, küçük ve orta ölçekli işletmelerin her türlü dizüstü bilgisayar onarım ve yükseltme gereksinimleri için uzman ekip arkadaşlarımız ve hazırda olan DELL yedek parça stoklarımızla tüm kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Size kalite, güven, dürüstlük ve gizlilik açısından servis garantisi veriyoruz.

GARANTİSİ BİTTİ İSE ADANA ASUS SERVİSİ YANINIZDA

DELL Laptop Servisi

Pazartesi – Cumartesi 08:30 – 20:00 saatleri arasında bize ulaşabilir, arıza kaydı bırakabilir, tamirdeki ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp detaylı teknik bilgi talep edebilirsiniz.

Ücretsiz Arıza Tespiti..!

Ücretsiz Arıza Tespit Hizmeti. Tamir amaçlı firmamıza ulaştırmış olduğunuz DELL marka laptop larınızın arıza tespiti tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ücret tarafınıza bildirildikten sonra kabul etmemeniz durumunda sizden hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Her türlü soru ve düşüncelerinizi bize yazabilirsiniz. Haftanın 6 günü size hizmet vermekteyiz. 0539 392 93 01- 0 322 214 04 02 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Hızlı ve Garantili DELL Teknik Servis Konusunda Tecrübeli Kadro ile Hizmetinizdeyiz…Dell Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır. 


Dell notebook-laptop lcd kablo kırılması, bozulması 
Dell notebook-laptop adaptörü bozulması 
Dell notebook-laptop ekran menteşe kırılması 
Dell notebook-laptop ekran kartı arızası 
Dell notebook-laptop işlemci arızası 
Dell notebook-laptop harddisk değişimi 
Dell notebook-laptop Bios şifresi kırılması 
Dell notebook-laptop ekran floresan arızası 
Dell notebook-laptop speaker arızası 
Dell notebook-laptop harddisk yedekleme 
Dell notebook-laptop driverlerinin yüklenmesi, 
Dell notebook-laptop hiç açılmıyor 
Dell notebook-laptop hiç çalışmıyor 
Dell notebook-laptop ekran ışığı az 
Dell notebook-laptop ekran ışığı zayıf 
Dell notebook-laptop reset atıyor