ADANA CUKUROVA HUAWEI SERVIS

ADANA CUKUROVA HUAWEI SERVIS

ADANA CUKUROVA HUAWEI SERVIS

ÇUKUROVA HUAWEİ SERVİSİ

ADANA CUKUROVA HUAWEI SERVIS olarak yaptığımız işlemler 3 ay garantilidir.
Kesinlikle orijinal cam kullanılmaktadır cam değişimden sonra cihazınızı ilk aldığınız şekilde sizlere teslim ediyoruz.
Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Makineler ile kolayca söküyoruz.
Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCAuyguluyoruz.
OCA (Optical Clear Adhesive ) Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) Kullanılır.
Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır.UV Jel Önerilen Bir Yapıştırma değildir.
 
Cam değişimi sonrasında verilerim silinir mi?
Mate 20 Lite ön cam değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.
Mate 20 Lite ön cam değişimi kaç saat sürer?
Huawei Mate 20 Lite ön cam değişimi genellikle aynı içerisinde yapılmaktadır. Kargo ile gönderimde minimum üç iş günü içerisinde sizlerde olmaktadır.
Mate 20 Lite ön cam değişimi ne kadar?
Ön cam değişim ücretimiz 230 TL olup kredi kartı veya nakit banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Huaweı Mate 20 Lite cep telefonunuzun cam değişimi dışındaki diğer sorunlarınız hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0539 392 93 01 telefon numarasından arayarak sorabilir veya WHATSHAPP üzerinden yazabilirsiniz.