ADANA ASUS PROJEKSİYON SERVİSİ

ADANA ASUS PROJEKSİYON SERVİSİ:0322 214 04 02 – 0532 482 93 01

Dahili 6.000mAH Batarya – 3 saate kadar projeksiyon imkanı sağlar ve mobil cihazlar için güç bankası olarak kullanılabilir

Rahat taşınabilir fakat Tam Kapasitelidir – Zen felsefesinden ilham alan alüminyum kasa, 200 lümen ve 1 metre uzaklıktan 41 inç görüntü alanı sunan sınıfının en iyi kısa yansıtma mesafesine sahip projektör

Dolu Dolu Bir Multimedya Deneyimi – HDMI/MHL giriş portu ve entegre ASUS SonicMaster hoparlörü ile gerçekçi sesler

Yüksek kapasiteli güç bankası

S1 Mobil LED Projeksiyon mobil cihazlarınızı şarj eden 6000mAH’lık bir güç bankası olarak kullanabilirsiniz. Üstelik projeksiyonunuz kapalıyken bile şarj edebilirsiniz.

Her yerde kullanmaya hazır geniş, parlak ve net projeksiyon

Sınıfının en iyi kısa yansıtma mesafesine sahip olan S1 Mobil LED Projeksiyon, sadece 1 metre mesafeden bile 41 inç boyutunda görüntü aktarabilir. Bu sayede özellikle küçük alanlarda sunum yapmak için idealdir.

S1 Mobil LED Projeksiyon cıva içermeyen 200 lümen LED ışık kaynağı, %100 NTSC renk doygunluğu ve tam renk RGB projeksiyon özelliği ile görüntüleri kaliteden ödün vermeden yansıtır.

Para ve zaman tasarrufu yapın

S1’in LED ışık kaynağı, yüksek bakım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. 30.000 saatlik kullanım ömrü ile lambasını değiştirmek zorunda kalmadan 10 yıl boyunca her gün sekiz saat boyunca kullanabilirsiniz.