ADANA ARTES TABLET SERVİSİ

Adana Artes Tablet Servisi

Adana Artes Tablet Servisi

Adana Artes Tablet Servisi

Artes Tablet Ekran Paneli Değişimi

Artes İ-706  Tablet Lcd Ekran DeğişimiArtes tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Artes tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Artes marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Artes Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Artes lcd ekran paneli, Artes panel, Artes lcd, Artes led, Artes ekranım kırıldı, Artes lcd ekran değişimi, Artes ekran mürekkebi aktı, Artes ekran görüntü vermiyor, Artes ekran paneli kırıldı, Artes ekran değişimi, Artes lcd ekran paneli adana, Artes ekran onarımı

Artes Tablet Batarya DeğişimiArtes İ-706  Tablet Batarya Değişimi

Artes tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Artes tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Artes tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Artes tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Artes marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes Tablet şarj Girişi Değişimi

Artes İ-706  Tablet şarj Soketi DeğişimiArtes tabletlerin jack kırılması, Artes tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Artes cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Artes Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Artes tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Artes marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Artes marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Artes Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArtes İ-706  Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Artes tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Artes Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Artes tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Artes tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Artes cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Artes Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Artes tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Artes İ-706  Tablet Rom Yüklemeyazılım Artes tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Artes tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Artes tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Artes tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Artes Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Artes tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Artes tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Artes Tablet Format Atma

Artes İ-706  Tablet Format AtmaArtes tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Artes Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Artes tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Artes tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Artes tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Artes Tablet Yazılım Güncelleme

Artes İ-706  Tablet Yazılım GüncellemeArtes tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Artes tabletler içinde geçerlidir. Artes marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Artes Tablet Anakart Onarımı

Artes İ-706  Tablet Anakart TamiriArtes tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Artes cihazın düşmesi, Artes tablete farklı adaptör takılması, Artes tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Artes tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Artes cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Artes cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Artes tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Artes tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Artes Tablet Yedek Parça

Artes Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Artes İ-706  Tablet AdaptörArtes cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Artes cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Artes tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Artes Tablet Dokunmatik DeğişimiArtes İ-706  Tablet Dokunmatik Değişimi

Artes tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Artes tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Artes tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Artes tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Artes Tablet dokumatik kırılması, Artes Tablet Cam değişimi, Artes tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Artes tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Artes tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir