ADANA ARCHOS TABLET SERVİSİ

Adana Archos Tablet Servisi

Adana Archos Tablet Servisi

 

Archos markalı ve 7 inç model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. Adana Tablet Servisi, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet etmektedir. Archos 7 inç Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

  • Archos 7 inç Tablet Lcd Ekran Değişimi
  • Archos 7 inç Tablet Batarya Değişimi
  • Archos 7 inç Tablet Adaptör Soketi Değişimi
  • Archos 7 inç Tablet Mini Usb Girişi Değişimi
  • Archos 7 inç Tablet Rom Yükleme
  • Archos 7 inç Tablet Format Atma
  • Archos 7 inç Tablet Yazılım Güncelleme
  • Archos 7 inç Tablet Anakart Onarımı
  • Archos 7 inç Tablet Adaptör Tamiri
  • Archos 7 inç Tablet Dokunmatik Değişimi

Archos 7 inç Tablet Ekran Paneli Değişimi

Archos 7 inç Tablet Lcd Ekran DeğişimiArchos 7 inç tabletlerin lcd lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 7 inç tabletlerin lcd ekran paneli değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Archos marka cihazın lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 7 inç Tablet Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 7 inç lcd ekran paneli, Archos 7 inç panel, Archos 7 inç lcd, Archos 7 inç led, Archos 7 inç ekranım kırıldı, Archos 7 inç lcd ekran değişimi, Archos 7 inç ekran mürekkebi aktı, Archos 7 inç ekran görüntü vermiyor, Archos 7 inç ekran paneli kırıldı, Archos 7 inç ekran değişimi, Archos 7 inç lcd ekran paneli adana, Archos 7 inç ekran onarımı

Archos 7 inç Tablet Batarya DeğişimiArchos 7 inç Tablet Batarya Değişimi

Archos 7 inç tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 7 inç tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 7 inç tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 7 inç tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 7 inç marka Tablet bataryalarının değişimi uzman servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 7 inç marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 7 inç Tablet şarj Girişi Değişimi

Archos 7 inç Tablet şarj Soketi DeğişimiArchos 7 inç tabletlerin jack kırılması, Archos 7 inç tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 7 inç cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 7 inç Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani dc jack kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 7 inç tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 7 inç marka cihazın adaptör girişinin değişimi Adana Tablette aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 7 inç marka tablet adaptör girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör soketi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 7 inç Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 7 inç Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 7 inç tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 7 inç Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 7 inç tablet usb girişinin değişimi, servisimizde yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 7 inç tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 7 inç cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 7 inç Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 7 inç tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Archos 7 inç Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 7 inç tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 7 inç tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, tabletin kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 7 inç tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 7 inç tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 7 inç Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 7 inç tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 7 inç tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 7 inç Tablet Format Atma

Archos 7 inç Tablet Format AtmaArchos 7 inç tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 7 inç Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 7 inç tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 7 inç tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 7 inç tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 7 inç Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 7 inç Tablet Yazılım GüncellemeArchos 7 inç tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Archos 7 inç tabletler içinde geçerlidir. Archos 7 inç marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Archos 7 inç Tablet Anakart Onarımı

Archos 7 inç Tablet Anakart TamiriArchos 7 inç tabletlerin anakart arızaları çeşitli sebeplerden dolayı oluşmaktadır. Archos 7 inç cihazın düşmesi, Archos 7 inç tablete farklı adaptör takılması, Archos 7 inç tabletin fazla şarjda kalması gibi durumlarda arızaya geçen ve hiç çalışmayan Archos 7 inç tablet anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Arızalanmış Archos 7 inç cihazın tamirinin yapılma süreci, cihazın arıza tespit için servisimize bırakılmasıyla başlar. Servisimize girişi yapılan Archos 7 inç cihazın arıza tespiti yapılır ve müşteri fiyat ve arızanın onarım süreci ile ilgili bilgilendirilir. Onay sonrası onarımına başlanan Archos 7 inç tablet, onarım sonrası testlerden geçirilerek sahibine teslim edilir.  Archos 7 inç tablet anakart onarımı süre ve işçilik ücretleri için arıza tespit yapılmadan bilgi verilememektedir.

Adana Archos 7 inç Tablet Yedek Parça

Archos 7 inç Tablet Adaptör Onarımı & Değişimi

Archos 7 inç Tablet AdaptörArchos 7 inç cihazın arızalanmış adaptörünün onarımı yapılabilmektedir. Gerek yedek parça, gerekse işçilik ücreti hesaplandığında Archos 7 inç cihazın adaptörünün yenisinin alınması daha mantıklı görülebilinir. Archos 7 inç tablet adaptörünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Adana Tablet servisi olarak adaptör onarımı yaptığımız modeller, yenisi bulunmayan yada fiyat olarak pahalı olan tablet adaptörleridir.

Archos 7 inç Tablet Dokunmatik DeğişimiArchos 7 inç Tablet Dokunmatik Değişimi

Archos 7 inç tabletlerin dokunmatik değişimi Firmamızda yapılmaktadır. Düşme yada darbe alma suretiyle kırılan Archos 7 inç tablet camlarının (dokunmatik panellerinin) değişimleri aynı gün yapılmaktadır. Archos 7 inç tabletlerin film kodlarına göre model farklılıkları olmaktadır. Versiyon farklılığından dolayı oluşan Archos 7 inç tablet dokunmatik maliyetleri için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. Archos 7 inç Tablet dokumatik kırılması, Archos 7 inç Tablet Cam değişimi, Archos 7 inç tablet dokunmatik ekran paneli kırılması, Archos 7 inç tablet ekran paneli çatlaması gibi durumlarda, Archos 7 inç tablet dokunmatik yüzeyinin değişimi gerekmektedir.