Acer Notebook Klavye

Teknik servisimizde Acer Laptopların Klavye değişimi ve tamiri yapılmaktadır.

Bilgisayarların olmazsa olmazı olan klavyeler en çok kullanılan bilgisayar parçasıdır. Klavye olmadan bilgisayardaki işlemlerimizi gerçekleştirmemiz zorlaşır. Klavye üzerinde yazı yazmak için harfler bulunmaktadır. Ayrıca rakamlar ve bazı kısa yol tuşları da mevcuttur. Her markanın kendine göre tasarladığı klavye çeşidi vardır.

Masaüstü bilgisayarlarda klavye kasaya bağlı olarak çalışmaktaydı. Yani kablolu olarak çalışmaktaydı. Daha sonraları laptop ve notebookların çıkmasıyla klavyeler bilgisayara yapışık olarak tasarlandı. Gelişen teknoloji sayesinde birçok marka çeşitli bilgisayar modelleri üretmektedir. Bazı masa üstü bilgisayarlarına baktığımızda kablolu değil bilgisayardan bağımsız çalışmaktadır. Tıpkı uzaktan kumandalar gibi. Klavyeler birçok fonksiyonu gerçekleştirebilen bilgisayar parçasıdır. Kısa yoldan bilgisayar üzerinde yapmak istediğimiz işleri buradan da yapma imkânına sahibiz.

Acer notebook Klavye çeşitleri stoklarımızda

Acer Laptop klavye arızalarından bahsedecek olursak en sık karşılaşılan problemlerden biri U, I, O, J, K, L, M harflerinden birine bastığımızda 4, 5, 6, 1, 2, 3, 0 rakamlarının çıkmasıdır. Bu problemi FN+ F mum lok işlemi ile çözebiliriz. Herhangi bir harf tuşuna bastığınızda ikişerli harfleri basıyor ise demek ki klavyeniz bozulmuş demektir. Acer notebook klavyelerinizin değişimini yaptırırken orijinal klavyeler kullanılmasına özen göstermelisiniz. Çünkü klavyeler bilgisayarlarda en çok kullanılan parçadır. Orijinal olmaması durumunda yeniden kısa bir süre içinde bozulabilir. Eğer klavyelerinizi değiştirdiğiniz vakit hala sorun veriyorsa demek ki notebooklarınızın ana karttaki klavye girişinde problem var demektir. Bunun tek çözümü ana kartın değişimi olacaktır.

Acer notebooklarınızın klavyelerini diğer parçaları gibi dikkatli kullanmak önemlidir. Çünkü bilgisayarlarla uğraşırken hem daha çok kullanmaktayız hem de o sırada bir şeyler yiyip içebiliriz. Ve yediğimiz şeylerin kırıntıları klavyelere dökülebilir. Bu da zamanla tuşların altında birikip tuşları kullanılmayacak hale getirebilir. Notebooklarınızın klavyelerinidiğer parçalar gibi dikkatli kullanmalısınız.

Adana Notebook Servisi  tercih edin Adana’da, Notebook tamiri denince ilk gelen firmalardan biri olan Adana Notebook servisi Notebook’da, marka ve model farketmeksizin arızalı tüm ürünler en ince ayrıntısına kadar elden geçiriliyor.

PROFESYONEL EKİP  Adana Acer Notebook Servisi ‘ın sahibi Hüseyin Öztap, Marka ve model farketmeksizin bize gelen tüm arızalı ürünleri en kısa sürede teslim ediyoruz. Firmamız, Notebook tamiri konusunda uzun yıllar güvenle hizmet vermektedir. Oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekibimiz var.

Ekimibiz içinde üniversite mezunları da ağırlıkta. Bunun yanı sıra Arıza tespit cihazlarımızla sorunu kolayca çözüyoruz, arızalı ürünü en kısa sürede teslim ediyoruz dedi.

GÜVENLİ FİRMAYI TERCİH EDİN Adana Acer Servisi Son yıllarda dizüstü Notebookların ev ve işyerleri dışında da kullanılmaya başlandığını, kablosuz internet bağlantısı gibi avantajlar nedeniyle Notebookların da ciddi anlamda tercih edildiğini kaydeden Öztap, Diğer ürünler gibi oldukça hassas olan bu cihazları insanlar yanlarında taşıdıkları için çeşitli risklerle de karşı karşıya kalabiliyor.

Mesela Notebook unuzun üzerine, çay, su kahve gibi sıvı maddeler dökülebilir, herhangi bir darbeye maruz kalabilir. Bu tür durumlar karşısında Notebook unuzun arızalanması kaçınılmazdır. Bu tür durumlarda güvenilir, deneyimli bir teknik ekibi aramanız yeterlidir diye konuştu.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Adana Acer Notebook Servisi Notebook kullanıcılarının karşılaşabilecekleri olası soruna karşı güvenilir bir teknik servise gitmesi gerektiğini vurgulayan Adana Notebook Servisi Notebook sahibi Hüseyin Öztap, Notebook kullanıcıları bizimle temasa geçerlerse her türlü arıza konusunda sorunu çözer, Notebooklarını hemen teslim ederiz.Ayrıntılı bilgi almak isteyenler (0322) 214 04 02 ve 0532 482 93 01  numaralı Notebooklardan bizimle iletişime geçebilir dedi.